Przedstawienie "Kopciuszek"
plakat

Najbardziej amatorska z amatorskich, grupa aktorów - rodziców działająca przy naszym Przedszkolu ma przyjemność zaprosić dzieci na charytatywny spektakl pt. KOPCIUSZEK w reżyserii Beaty Zaborek.

Spektakl odbędzie się 1 LUTEGO o godzinie 16:00 na scenie pijarskiego, szkolnego teatru.

W ramach spektaklu liczymy na Państwa hojne datki, które w całości będą przeznaczone na nowe, piękne przedszkole przy ul. Teresińskiej 9 w Warszawie.

Gwarantujemy świetną zabawę i ... wspaniałe popołudnie!!!

Wejściówki oraz szczegółowe informacje można pozyskać u p. dyr. Marty Polek  506 117 930

Przybywajcie z Rodzinami

Nasze przedszkole jest członkiem
Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła"
www.ps.org.pl

W roku 2014 przedszkole otrzymało dotację w kwocie 22 000 zł,
którą przeznaczyło na: meble do sali średniaków, starszaków, szafy na stroje teatralne, przybory gimnastyczne oraz art. papiernicze i biurowe.

W roku 2012 przedszkole otrzymało dotację w kwocie 18 000 zł,
którą wykorzystało zgodnie z zaakceptowanym wnioskiem na wymianę rur wodnych i zakupienie farby do pomalowania pomieszczeń.

ARCHI-PRZYGODY

Przedszkole uczestniczy w Programie ARCHI-PRZYGODY