Jak przystąpić do Adopcji Serca
Wystarczy wypełnić zamieszczony poniżej formularz i przesłać go na adres:
Sekretariat Misyjny ZSJ
ul. Sewerynów 8
00-331 Warszawa

Formularz:
ADOPCJA SERCA
Nazwisko
Imię
Ulica, numer domu
Kod pocztowy, Miejscowość
Zawód

Zobowiązuję się do regularnego pokrywania kosztów utrzymania dziecka i jego nauki w szkole podstawowej (lub nauki zawodu) przez okres .................. w równowartości 15 USD miesięcznie za dziecko. Kwotę tę będę rewaloryzować wraz ze zmianą kursów walut. Pieniądze będę przekazywać:
raz na rok
raz na pół roku
raz na kwartał
raz na miesiąc
Na konto Sekretariatu Misyjnego z dopiskiem Adopcja Serca.

Uwaga: okres oczekiwania na przydzielenie dziecka liczy się od momentu dokonania pierwszej wpłaty na konto, a nie od wysłania deklaracji.

Adres:
Zgromadzenie Sług Jezusa