Zajęcia dodatkowe

Celem naszego przedszkola jest pomaganie dzieciom w twórczym, harmonijnym i bezpiecznym rozwoju. Wiemy, że pierwsze kilka lat od urodzenia ma ogromne znaczenie w życiu każdego człowieka. Mózg malucha rośnie wtedy do około dwóch trzecich swej pełnej wielkości i rozwija skomplikowane struktury w tempie, które nigdy się już nie powtórzy. Podczas tych decydujących lat tworzą się połączenia nerwowe, na których opiera się cała przyszła zdolność uczenia się.

W naszym przedszkolu robimy zatem wszystko, aby zapewnić najmłodszym jak najlepszy start, oferując bogatą gamę zajęć dodatkowych. Indywidualny kontakt z instruktorami tych zajęć umożliwia każdemu dziecku rozwój zdolności twórczych i ekspresyjnych.

Rytmika
Gimnastyka korekcyjna
Zajęcia plastyczne
Tańce