Imprezy stałe

Inscenizacje okolicznościowe w wykonaniu dzieci są zwyczajem naszego przedszkola. Nauczycielki i ich podopieczni z dużym zaangażowaniem przygotowują tego rodzaju spektakle. Okazjami do zaprezentowania umiejętności przedszkolaków są m. in.: Święta Bożego Narodzenia, a więc jasełka, pasowanie na przedszkolaka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty oraz zakończenie roku przedszkolnego. Przedszkole odwiedzają często artyści, którzy grają dla naszych dzieci, różnego rodzaju przedstawienia, programy słowno-muzyczne, a także koncerty z wykorzystaniem  instrumentów ludowych jak i orkiestrowych.

Największą jednak radość sprawia co roku dzieciom Święty Mikołaj, który przynosi liczne prezenty, a dzieci mają okazję poznać go osobiście.

Fotogaleria imprez stałych

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie opłatkowe z przedstawieniem Jasełek

ImageImage ImageImage