Wycieczki piesze

Przedszkolaki poznają otaczający je świat nie tylko z książek i opowieści swoich pań, ale przede wszystkim podczas licznych pieszych wycieczek.

Każde dziecko uczęszczające do naszego Przedszkola odwiedza miejsce pracy fryzjera, stomatologa, szewca, zegarmistrza, piekarza, policjanta.

Odwiedzamy też aptekę, przychodnię lekarską, pocztę, księgarnię i bibliotekę. Udało nam się również zobaczyć pracę aktorów na planie serialu, zwiedzić zajezdnię autobusową. Jesienią i wiosną lubimy chodzić do parku, natomiast zimą najbardziej wyczekiwanym przez nas momentem jest wyjście na lodowisko.

Dużą wagę przywiązujemy również do systematycznych wyjść do  kina, teatru i muzeum.